هفت آسیاب | درباره ما

هفت آسیاب

تاریخچه


هفت آسیاب نام یکی از روستاهای خوش آب و هوا  و سرسبز مربوط به دوره صفوی، یکی از آثار ملی ایران در استان فارس می باشد که بنده (صادق جعفری) که افتخار مدیریت و تاسیس این مجموعه را داشته ام، بنا به علاقه ای که به هفت آسیاب داشته و دارم، و همچنین بنا به تعابیری که در ادامه به آنها اشاره می کنم، تصمیم گرفتم نام شرکت را هفت آسیاب انتخاب کنم. در ابتدای شروع کار در سال 1390 نام مجموعه "ای اس پی ساز" یا به عبارتی "Asp Saz" بود که اشاره به زبان برنامه نویسی asp.net داشت و این نام خدمات مارا محدود به زبان asp.net می کرد و تصمیم بر این گرفتم که نام مجموعه را تغییر دهم. 

در حدود سال 1393 نام این مجموعه به "فیووب" یا "Phew Web" تغییر یافت که درواقع phew در تلفظ و زبان هندی به معنای "رای، رتبه، نظر" و موارد اینچنینی می باشد اما بعدا به دلیل اشتباه گرفتن کاربران با معنی لغوی انگلیسی این کلمه که معنای جالبی هم نداشت، مجددا تصمیم گرفتم یک نام با مصما و خوانا بصورت دائمی برای مجموعه در نظر بگیرم که به هفت آسیاب ختم شد.


خدمات هفت آسیاب

به یک تعبیر در هفت آسیاب 7 خدمات اصلی ارائه می شود که الباقی خدمات در زیرمجموعه این موارد هستند و این 7 خدمات شامل موارد زیر می باشد :

  1. طراحی گرافیک
  2. برنامه نویسی
  3. عکاسی و ادیت
  4. سئو و بهینه سازی
  5. فیلمبرداری و موشن
  6. تولید محتوا
  7. گویندگی و دوبله

تا چندین سال قبل در روستای هفت آسیاب یک آسیاب سنگی آبی بجا مانده از زمان صفوی وجود داشت که این آسیاب شامل 7 پره بود و اگر این تعریف و تشابه را در نظر بگیریم، این 7 خدمات می توانند 7 پره آسیاب باشند که به نوبت در یک محور مرتب می چرخند و سایر خدمات را تکمیل کنند. اگر کمی دقیق تر به خدمات نگاه کنیم، می بینیم که هر استارتاپ و هر شغلی که در دنیا وجود دارد به تمام این 7 خدمات اصلی و زیرمجموعه های آنها در زمان خود نیاز دارند و مفتخریم که تمام این خدمات را ارائه دهیم.


در حال حاضر شرکت پایا پندار هفت آسیاب با کادری مجرب، کار آزموده و حرفه ای در زمینه های نامبرده شده و زیرمجموعه های آنها آماده خدمت رسانی به تمام مشتریان عزیز می باشد.


اطلاعات ثبتی :

نام شرکت : پایا پندار هفت آسیاب

نوع شخصیت حقوقی : شرکت با مسئولیت محدود

شماره ثبت : 18511

نام مدیر عامل : صادق جعفری


بهترین نیستیم، اما انتخاب بهترین ها هستیم!

هفت آسیاب | درباره ما

اعضای تیم هفت آسیاب

صادق جعفری
صادق جعفری

مدیرعامل، برنامه نویس فول استک

امیر محمد سید عطار
امیر محمد سید عطار

مدیر پروژه ، برنامه نویس فول استک

فاطمه سادات حسینی
فاطمه سادات حسینی

برنامه نویس فول استک

مژگان کارگرزاده
مژگان کارگرزاده

برنامه نویس فول استک