درخواست صدور پیش فاکتور

از طريق فرم ذیل مي توانيد نسبت به استعلام قيمت و يا ثبت سفارش خدمات، اقدام نمائید. لازم به ذکر است که فرم زير جهت کسب اطلاعات کلي از آنچه که مدنظر شما هست، طراحي شده و پر کردن آن هيچ الزامي را براي شما در بر نخواهد داشت.

خدمات مورد نیاز خود را انتخاب کنید :

درخواست صدور پیش فاکتور

هفت آسیاب با کادر مجرب آماده خدمت رسانی به شما

مشاهده تمام خدمات

تعداد پروژه هایی که در کنار شما با موفقیت به پایان رساندیم!

24

طراحی سایت

طراحی سایت

مهم نیست چه شغل یا کسب و کاری دارید، مهم این است که این روز ها تمام مشاغل دنیا، فروش یا معرفی اینترنتی خود را شروع کرده و روز به روز در حال گسترش آن می باشند. حتی کسانی که شاغل نیستند، علی الخصوص پس از شیوع ویروس کرونا، شغل جدید خود را با راه اندازی یک وب سایت تاسیس کرده و با کمترین سرمایه و در کوتاه ترین زمان آن را گسترش داده اند، یا حتی کسانی که قصد راه اندازی کسب و کار اینترنتی را ندارند، با راه اندازی یک وب سایت رزومه و معرفی شخصی، می توانند در پیدا کردن یک شغل مناسب، ثابت و پر درمد به خودشان کمک کنند.
آژانس دیجیتال مارکتینگ هفت آسیاب به شما کمک می کند تا در کوتاه ترین زمان و با مناسب ترین هزینه ها، حتی بصورت اقساطی بدون هیچگونه ضمانت، وب سایت مورد نظر خود را تاسیس کنید.
همچنین زمانی که شما هفت آسیاب را برای طراحی وب سایت خود انتخاب می کنید، بسیاری از نگرانی های آینده را دور می ریزید، به عنوان مثال نیاز نیست نگران نگهداری و مدیریت وب سایتتان باشید، چراکه اگر شما تمایل داشته باشید ما از صفر تا صد پیاده سازی و نگهداری سایت شما را تقبل می کنیم.

مدیریت شبکه های اجتماعی

مدیریت شبکه های اجتماعی

یکی دیگر از خدمات چند گانه هفت آسیاب، مدیریت شبکه های اجتماعی شماست، اگر شما هم مثل تمام کسب و کار های موفق، دارای شبکه های اجتماعی همچون کانال تلگرام، پیج اینستاگرام، صفحه توئیتر و ... می باشید، می توانید جهت توسعه بهتر و سریعتر، این امر را به ما بسپارید.

گویندگی و نریتور

اگر شما در هر زمینه ای اعم از برنامه ها و تبلیغات تلویزیونی، موشن گرافیک، برنامه های رادیویی، پادکست ها ، تلفن های گویا و ... فعالیت دارید، قطعا به صدای گویندگان حرفه ای خانم و آقا نیاز پیدا می کنید که ما با بهترین کیفیت و در سریعترین زمان این امر را برای شما انجام می دهیم.

گویندگی و نریتور

طراحی گرافیک

طراحی گرافیک

محال است که تاکنون نیازمند طراحی گرافیک در هر زمینه ای نشده باشید!
چراکه امروزه تمام مشاغل جهت بهتر دیده شدن نیاز به طراحی گرافیک دارند و این موضوع هیچ استثنائی ندارد. شما می توانید با اطمینان خاطر، طراحی های خود را به دست طراحان با تجربه و حرفه ای ما در هر زمینه ای اعم از طراحی بنر، طراحی کارت ویزیت، طراحی ست اداری، طراحی قالب سایت ، طراحی لباس و ... بسپارید.

آخرین نمونه کار های طراحی گرافیک

تولید محتوای خود را به ما بسپارید

تولید محتوای خود را به ما بسپارید

اگر بگوییم تمام روزمرگی های ما با محتوا می گذرد، درست گفتیم! تولید محتوا در هر زمینه ای و همه جا یکی از نیاز های اصلی ماست و هرچه دقیق تر و با جزئیات بیشتری به آن بپردازیم، قطعا چه در کسب و کار و چه در هر زمینه دیگری موفق تر عمل خواهیم کرد.

سئو و بهینه سازی

به جرئت می توان گفت تنها چیزی که امروزه با تبلیغات رقابت می کند، سئو و بهینه سازی وب سایت شماست! شاید شما هزینه های سنگینی بابت تبلیغات پرداخت کنید و هیچ بازدهی نداشته باشید، اما امکان ندارد که وب سایت خودتان را سئو کنید، و بازدهی آن را نبینید!

سئو و بهینه سازی

طراحی موشن گرافیک و تیزر

موشن گرافیک درواقع همان تصاویر و کاراکتر هایی هستند که به آنها تحرک بخشیده و با صداگزاری اختصاصی، رنگ و شکل تازه ای می گیرند. اگر به دنبال یک تبلیغات حرفه ای هستید، قطعا به موشن گرافیک نیاز دارید.

طراحی اپلیکیشن

طراحی اپلیکیشن

همزمان با گسترش دستگاه های هوشمند مانند موبایل و تبلت و طراحی اپلیکیشن موبایل در همه ی زمینه ها، تعداد کاربران موبایلی روز به روز بیشتر می شود. میزان استفاده از کامپیوتر های شخصی نسبت بهگوشی های هوشمند کم تر شده است. در واقع امروزه بیشترین آمار دسترسی به اینترنت از آن موبایل و تبلت می باشد و این آمار روز به روز در حال افزایش است.

تولید محتوای آموزشی

در آموزشگاه هفت آسیاب، دوره های آموزشی تخصص در هر زمینه ای رکورد می شود که می توانید از آنها بصورت رایگان و یا بعضی از دوره ها غیر رایگان استفاده نمایید. توجه داشته باشید که تفاوت آموزشگاه هفت آسیاب با اکثر آموزشگاه های دیگر این است که دوره های ما تا زمانی که به تایید کاملا نهایی توسط کارشناسان مربوطه نرسد، منتشر نخواهند شد.

تولید محتوای آموزشی

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

هفت آسیاب در تمامی زمینه ها عکاسی تخصصی انجام می دهد اما همانطور که می دانید مهمترین و تاثیر گذار ترین ژانر های عکاسی برای کسب و کار ها، عکاسی صنعتی و تبلیغاتی می باشد که در این زمینه نیز ما با پیشرفته ترین تجهیزات و حرفه ای ترین عکاسان، به شما خدمات ارائه می دهیم.

ثبت سفارش
تجهیزات حرفه ای
تجهیزات حرفه ای
عکاسان با تجربه
عکاسان با تجربه
آتلیه با محیط دلباز
آتلیه با محیط دلباز